ULTRAWOOD

DREWNO jest surowcem nigdy nie wychodzącym z mody, które dzięki umiejętnemu zastosowaniu, staje się produktem ekskluzywnym. Jego naturalność nadaje charakter otoczeniu, a elastyczność ułatwia dostosowanie do aktualnych trendów.

Jesteśmy firmą usługowo – handlową zajmującą się montażem elewacji oraz tarasów drewnianych/kompozytowych, jak również sprzedażą: desek tarasowych i elewacyjnych, blatów i podłóg drewnianych, olei i impregnatów do drewna oraz systemu niewidocznego montażu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz wyrobów drewnianych, kompozytowych  oraz bogaty asortyment impregnatów do drewna.

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, które stanowią gwarancję trwałości wykonywanego przez nas inwestycji. Szanując czas naszych klientów, staramy się zapewnić fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii montażu, wybierając najbardziej korzystne rozwiązania.

Jesteśmy firmą stawiającą na rozwój. Jeśli zależy Ci na rzetelnym partnerze i dobrze wykonanej inwestycji, zapraszamy do jednorazowej lub stałej współpracy. Obsługujemy zarówno inwestycje prywatne, publiczne oraz deweloperskie. Praca z drewnem jest dla nas pasją, dlatego powierzone nam inwestycje, staramy się wykonywać dokładnie oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

TOP