Elewacje i tarasy z drewna od Ultra Wood

Pracujemy w dwóch systemach montażu drewnianych desek elewacyjnych i tarasowych – TIGA i SUPRO H.

TIGA jest systemem niewidocznym w końcowym efekcie realizacji. Stosując ten system ukrywamy zatrzaskowe łączniki, które pozwalają chronić powierzchnię fasady przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co z kolei zapewnia optymalną ochronę całej konstrukcji. Dodatkowo opatentowane łączniki fasadowe TIGA gwarantują prosty, szybki i pewny montaż desek tarasowych i elewacyjnych. Natomiast ogranicznik pozycjonowania umożliwia proste założenie listwy fasady, a jego zastosowanie powoduje automatyczne pozostawienie odstępu na fugę. Ten system mocowania charakteryzuje się punktowym i przesuwnym sposobem montażu. Umożliwia kontrolowane regulowanie naturalnego kurczenia i rozkurczania się drewnianych desek.

 Ukryty System SUPRO H wyróżnia swoboda w dopasowaniu odstępu fugi, odpowiednio dostosowanego do szerokości podłogi i właściwości podłoża. Niewidoczne mocowanie dla pierwszej i ostatniej deski jest zintegrowane seryjnie z łącznikiem. Łącznik zatrzaskowy umożliwia szybkie pozycjonowanie złącza na podłodze. Odwrotna śruba pozycjonująca daje dodatkową przyczepność i zabezpiecza drewno konstrukcyjne wzdłuż położonych spójnie desek. Jest to łatwy, pewny i szybki typ montażu, także umożliwiający optymalną kontrolę naturalnego kurczenia i rozkurczania się materiału.

zdj3zdj413962824_1547999965226679_6292398434957657637_o2 Bez tytułu System niewidocznego montażu TIGA 1supro h1 supro h3 System niewidocznego montażu SUPRO H supro h2

Renowacja i konserwacja drewna

Drewno, mimo wszystkich swoich zalet, pozostaje jednak materiałem podatnym na szkodliwe działania chemiczne, atmosferyczne, mechaniczne. Decydując się na taras czy podłogę z drewna, warto mieć to na uwadze. W Ultra Wood wiemy, co i jak zrobić, by przedłużyć żywotność drewnianych konstrukcji i elementów. Nie tylko dystrybuujemy impregnaty i chemię do drewna, ale też specjalizujemy się w jego renowacji - odświeżaniu oraz olejowaniu powierzchni drewnianych, które przywracają naturalny kolor drewna. Właściwie dbanie o elementy drewniane sprawi, że będą służyły przez wiele lat.

1

Montaż tarasów kompozytowych

Alternatywą tarasowej deski drewnianej są profile kompozytowe. Tworzywem, z którego powstają jest drzewna mączka i polichlorek winylu. W przeciwieństwie do drewna, w swojej strukturze nie posiadają słojów i mają jednolity kolor. Natomiast są bardziej odporne na niekorzystny wpływ warunków zewnętrznych. Ultra Wood oferuje Państwu sprzedaż materiałów i montaż  tarasów kompozytowych w konkurencyjnych cenach.

Podłogi winylowe i laminowane

W naszym salonie w Świdnicy prezentujemy szeroki asortyment podłóg winylowych i paneli laminowanych (My Floor). Wiernie oddają efekt naturalnego drewna. Wzornictwem odpowiadają wyglądowi wielu jego gatunków. Sprawdzeni producenci gwarantują panele o wysokiej klasie ścieralności, a my konkurencyjne ceny.

chalet-top cottage-top residence-top

Podłogi z drewna

Podłogi z drewna są świetną propozycją niemalże dla każdego rodzaju wnętrz. Doskonale sprawdzają się w salonach, gabinetach, jadalniach, a według najnowszego trendu również w łazienkach. W naszej ofercie znajdziecie podłogi z drewna wielu gatunków – zapewniamy wysokiej jakości materiał i fachowe wykonanie. Gwarantujemy zadowolenie z naturalnie pięknych wnętrz.

Drewniane blaty

Zastosowanie drewna w domach nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. I tu kolejna propozycja Ultra Wood – blaty z drewna. Wykonujemy je na zamówienie naszych Klientów. Pomagamy w doborze odpowiednich, odpornych na wilgoć gatunków drewna. Podpowiadamy, jak je pielęgnować, by przez długie lata nie straciły swojego naturalnego uroku.

Niepowtarzalne gadżety drewniane

W ofercie Ultra Wood nasi Klienci znajdą niepowtarzalne gadżety z drewna – zegarki, obudowy smartfonów, dekoracje ścienne, drewniane mapy. To wyjątkowe produkty, zaskakujące niezwykłymi pomysłami na wykorzystanie drewna. Dodatkowo - precyzyjnie  wykonane i zwyczajnie piękne.

Impregnaty, produkty pielęgnacyjne, chemia do drewna

Namawiamy do skorzystania z naszej bogatej oferty olejów, impregnatów i innych produktów zapewniających drewnu długotrwałą żywotność i estetyczny wygląd.

  •  desek tarasowych i elewacyjnych
  • deska kompozytowa
  •  impregnaty ochronne do drewna
  • blaty drewniane, podłogi drewniane
  • system niewidocznego montażu
  • gadżety drewniane

aquadecks_nasycajace_wykonczenie_na_bazie_wody aquanett_srodek_do_usuwania_starych_powlok olej_impregnujacy_do_drewna_deks_olje_d1 (1) olej_zabezpieczajacy_textrol seasonite_preparat_zabezpieczajacy_drewno

TOP